Корисні посилання

Ефективна організація роботи громадської ради при органі місцевого самоврядування. Покрокові інструкції
У цьому посібнику ми розглянемо особливості формування громадських рад на місцевому рівні, проаналізуємо алгоритми створення та ефективного функціонування громадської ради.
Як перевірити Громадську організацію?
На сайті https://youcontrol.com.ua/ можна знайти інформацію щодо тієї чи іншої ГО.
Доступ до публічної інформації
Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації зобов'язаний визначити спеціальні місця для роботи запитувачів з документами чи їхніми копіями, а також надавати право запитувачам робити виписки з них, фотографувати, копіювати, сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації тощо.
Державна інспекція архітектури та містобудування України
Перелік органів державного архітектурно-будівельного контролю
Система Prozorro
Електронна система публічних закупівель «Prozorro» – це онлайн-платформа, де державні та комунальні замовники оголошують тендери на закупівлю товарів, робіт і послуг, а представники бізнесу змагаються на торгах за можливість поставити це державі та територіальним громадам.
Куди звертатись зі скаргою, якщо керівник ОТГ не надає відповіді на звернення?
Ненадання відповіді на звернення громадян, подане відповідно до Закону України "Про звернення громадян", передбачена адміністративна відповідальність статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП).
До кого оскаржити порушення права на доступ до інформації?
Порушення права на доступ до публічної інформації можна оскаржити: - до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; - до керівника розпорядника або до вищого органу управління; - у суді.
Електронні сервіси для подання Е-петицій
Електронні сервіси для подання Е-петицій
Не знайшли відповідь? Задати питання