Субсидії на оплату комунальних послуг

Право співвласників на пільги й субсидії в разі створення ОСББ
Створення ОСББ не впливає на право громадян на соціальний захист, і після створення об’єднання громадяни, які мають право на отримання житлових субсидій і пільг, це право зберігають.
Загальний огляд програми субсидій. Особливості надання субсидій на оплату комунальних послуг на опалювальний період
22 вересня команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» провела онлайн-семінар, розглядаючи в деталях програми субсидій та особливості їх надання на оплату комунальних послуг в опалювальний період.
Як отримати житлову субсидію, якщо ще не зверталися. Призначення субсидій ПФУ
8 листопада 2022 року у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбувся вебінар про те, як отримати першу житлову субсидію та якi особливостi її призначення органами Пенсійного фонду України.
Особливості надання житлових субсидій в умовах воєнного стану
Уряд України здійснив ряд заходів, щоб люди, які вимушено покинули свої домівки, змогли отримати передбачену законодавством допомогу та оплатити комунальні послуги.
Перевірка справ одержувачів субсидій. Хто і коли може виконувати перевірку
Однією із поширених «лякалок» щодо програми житлових субсидій є загроза контролю рівня та умов життя сімей одержувачів, аж до перевірки вмісту холодильника працівниками служби, яка призначає субсидії.
Житлові субсидії: експертні відповіді на актуальні запитання
У статті надано відповіді на актуальні в умовах сьогодення запитання щодо призначення житлових субсидій в особливих випадках: 1) єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) сплачено не повністю; 2) наявний борг з оплати житлово-комунальних послуг (ЖКП).
Загальний огляд програми субсидій. Онлайн-семінар 6 жовтня 2022 року
Загальний огляд програми субсидій. Особливості надання субсидій на оплату комунальних послуг на опалювальний період
Як отримати житлову субсидію, якщо ще не зверталися. Онлайн-семінар 18 жовтня 2022 року
18 жовтня 2022 року у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбувся вебінар про те, як отримати першу житлову субсидію та якi особливостi її призначення органами Пенсійного фонду України.
Зміни в порядку надання житлових субсидій. Особливості надання субсидій в умовах війни. Онлайн-семінар 2 грудня 2022 року
2 грудня 2022 року команда проєкту «Добрі сусіди – одна країна» провела онлайн-семінар, розглядаючи в деталях програми субсидій та особливості їх надання на оплату комунальних послуг в умовах війни, зосередивши увагу на законодавчих аспектах надання пільг при сплаті житлових послуг, новинах та викликах сьогодення.
Не знайшли відповідь? Задати питання