Збір платежів

Скільки коштів кожен співвласник повинен вносити на рахунок ОСББ?
Перед створенням ОСББ усі часто запитують: "А хто ж затверджуватиме “тариф”?"
Як забезпечити 100% сплату співвласниками внесків до ОСББ
Ви зможете дізнатися про принципи збору платежів; внутрішню дисципліну; інформаційну роботу, яка формує довіру та бажання платити.
Платіжна дисципліна в ОСББ, робота з боржниками та робота судів в умовах воєнного стану
4 жовтня у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбувся онлайн-семінар, під час якого учасники обговорили, як навести порядок у будинку та досягти високої платіжної дисципліни.
Запровадження і збір платежів в ОСББ Частина 1. Загальні засади запровадження, сплати та обліку внесків в ОСББ
10 січня 2023 року для представників ОСББ та місцевих громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбувся вебінар, під час якого учасники обговорили загальні засади запровадження, сплати та обліку внесків в ОСББ.
Запровадження і збір платежів в ОСББ Частина 2. Юридичні аспекти збору платежів в ОСББ. Поширені міфи. Судова практика
17 січня 2023 року для представників ОСББ та місцевих громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбулася друга частина вебінару про запровадження і збір платежів в ОСББ, його юридичні аспекти, поширені міфи та судову практику.
Запровадження і збір платежів в ОСББ Частина 3. Категорії «неплатників». Організаційні та соціально- психологічні прийоми роботи з ними
24 січня 2023 року для представників ОСББ та місцевих громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбулася третя частина заходів про запровадження і збір платежів в ОСББ. Цього разу говорили про мешканців, які уникають сплат внесків, та спеціальні прийоми роботи з ними.
Запровадження і збір внесків в ОСББ: обговорення та підсумки пройденого
31 січня 2023 року для представників ОСББ та місцевих громадських організацій у рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» відбувся підсумковий вебінар, під час якого учасники вчетверте розглянули запровадження і збору внесків в ОСББ та обговорили нагальні питання їх сплати.
Не знайшли відповідь? Задати питання